برنج هندی
خانه / برنج پاکستانی / برنج وارداتی پاکستانی باسماتی معطر | مراکز خرید برنج پاکستانی در تهران

برنج وارداتی پاکستانی باسماتی معطر | مراکز خرید برنج پاکستانی در تهران

مرکز های برنج پاکستانی در تهران گسترده تر از شهرهای اطراف آن است. این مراکز خرید، بهترین برنج ها را برای فروش به مشتریان عزیز مهیا نموده اند. روش خرید این محصول توسط مشتری تعیین می شود.

خریداران برای اینکه بتوانند خرید عمده و ارزانی را انجام دهند پیشنهاد داده می شود که به مراکز برنج  در تهران مراجعه کنند. محصول برنج پاکستانی دارای بهترین استانداردها می باشد. همانگونه که می دانید نوسانات ارز باعث می شود که مشتریان به طور دقیق و ثابت قیمت برنج ها را ندانند. ادامه مطالب به برنج وارداتی پاکستانی باسماتی معطر اشاره خواهد شد، مراکز خرید انواع برنج پاکستانی علاوه بر تهران در شهرهای زیر نیز فعالیت می کنند:

 • یزد
 • شیراز
 • مشهد
 • اصفهان
 • کرج
 • قم

برنج وارداتی پاکستانی باسماتی معطر | مراکز خرید برنج پاکستانی در تهران

عرضه و فروش برنج دانه بلند پاکستانی

برنج های پاکستانی تولید شده درجه یک از نوع دانه بلند می باشند. عرضه و فروش این محصول در مرکز های برنج پاکستانی در تهران نیز قابل مشاهده است. این مراکز، شرایط خرید مناسبی را برای مشتریان معرفی می کنند. با توجه به این که برنج دانه بلند پاکستانی دارای پخت بسیار مطلوبی است همواره خرید آن زیاد می باشد.
علاوه بر شهر تهران این نوع برنج توسط مراکز خرید موجود در شهرهای دیگر کشور نیز عرضه و فروش می شود. برنج دانه بلند پاکستانی عرضه شده در مراکز برنج در تهران و سایر شهرها از ویژگی های زیر برخوردار است.

 • دارای پخت مطلوب
 • بسته بندی مناسب
 • قد کشیدن و بیشتر شدن حجم آن
 • دارای عطر عالی
 • طعم و مزه بسیار خوب
 • یکدست بودن
 • پخت آسان

بزرگترین مراکز برنج پاکستانی در تهران

ممکن است در خرید عمده برنج نیاز به مراجعه به مراکز فروش این برنج در تهران داشته باشید. علی رغم وجود نمایندگی ها و عمده فروشی ها، بزرگترین مراکز خرید برنج در تهران وجود دارد. این مراکز با ارائه انواع برنج پاکستانی از نوع مطلوب و درجه یک، یکی از بزرگترین مرکز های خرید و فروش برنج در تهران محسوب می شوند.
امروزه افراد و مشتریان می توانند در مراکز برنج پاکستانی در تهران جهت کسب اطلاعاتی پیرامون برنج های پاکستانی مشاوره های تخصصی انجام دهند. در این مراکز می توان در واقع قیمت ها و نوع برنج و تخفیفات که در آن وجود دارد را مشاهده و از آن بهره ببرید همچنین این مراکز فروشگاههای را در فضای وب راه انداختند که مشتریان بتوانند بدون هدر رفته وقت و هزینه بتوانند از  قیمتهای آن باخبر وان را سفارش دهند

نرخ فروش برنج پاکستانی اصل

آیا علاوه بر برنج پاکستانی اصل انواع دیگری از این محصول در نمایندگی ها عرضه می شود؟ آیا نرخ فروش برنج پاکستانی متغیر است؟ در این روزها با توجه به شرایط بازار و همچنین تقاضای مشتریان دو نمونه برنج پاکستانی درجه یک و درجه دو در بازار عرضه می شود. مراکز برنج پاکستانی در تهران نیز این نمونه برنج ها را عرضه می کند.
همانگونه که می دانید در بازارهای روز نرخ خرید و فروش هر محصولی متغیر است. این موضوع در مورد برنج پاکستانی اصل نیز صدق می کند. از پر مصرف ترین غلات که در جهان استفاده می شود برنج می باشد که در انواع و کشورهای مختلفی قابل تولید است. از جمله کشورهای تولید کننده برنج می توان موارد زیر را نام برد:

 • تایوان
 • هند
 • ایران
 • پاکستان
 • ژاپن
 • برزیل
 • آمریکا
 • بنگلادش
 • اندونزی
 • وتنام
 • و ……

شرکت توزیع برنج پاکستانی باسماتی

از میان برنج های وارداتی به کشور، برنج پاکستانی باسماتی را بیشتر تقاضا می کنند. شرکت های توزیع کننده انواع برنج های وارداتی با پخش مستقیم این محصول خدمت خوبی را برای مشتریان انجام داده است. ارائه برنج پاکستانی باسماتی در بهترین قیمت را در شرکت های توزیع با دیگر مکان ها بسنجید. خواهید دید که خرید از شرکت های توزیع کننده بسیار با صرفه تر است.

خرید مستقیم برنج پاکستانی از وارد کننده

آیا می دانستید که با خرید مستقیم انواع برنج پاکستانی از خود شرکت های واردکننده قیمت واقعی خرید برنج را پرداخت می کنید؟ با توجه به این که وجود دلالان و سودجویان باعث شده است که خرید مستقیم کمی دشوار شده باشد اما مراکز خرید برنج پاکستانی در تهران نمونه ای از عرضه کنندگان مستقیم انواع برنج می باشند.
هدف از خرید مستقیم چه چیزی می تواند باشد؟ یکی از اهذاف خرید مستقیم قیمت مناسب و همچنین کیفیت بالای محصول است. امروزه واردکننده های برنج پاکستانی به کشور بسیار گسترده تر از قبل شده اند و همچنین نوسانات باز باعث شده که اغلب برنج های بی کیفیت را به مردم بفروشند. پس باید برنج مرغوب را از نمایندگی ها خریداری نمود.

فروش برنج وارداتی پاکستانی باسماتی معطر

فروش برنج وارداتی پاکستانی باسماتی معطر فروش برنج وارداتی پاکستانی باسماتی معطر در مراکز فروش برنج در سراسر ایران وجود دارد و شرکت های زیادی اقدام به تهیه و توزیع این گونه برنج در کشور کردند. برنج باسماتی یک برنج معطر و دانه بلند است که به طور سنتی در شبه‌ جزیره هند استفاده کشت می شود. براساس گزارش اداره صادرات محصولات کشاورزی و فرآوری محصولات غذایی در هند، هند در سال ۲۰۱۴ ، ۶۵ درصد برنج باسماتی را به کشورهای خارجی صادر کرده است. در حالی که پاکستان بقیه برنج مورد نیاز را تامین کرده است. با این حال، بسیاری از کشورها از محصولات برنج باسماتی کشت داخل استفاده میکنند.

باسماتی از زبان هندی / اردو مشتق شده‌ است که به معنای ” معطر” است . گفته می‌شود برنج باسماتی برای قرن‌ها در شبه جزیره هند کشت می شده است. قدیمی ترین اثار باقی مانده از کشت برنج در شهر هیر رنجاها وجود دارد.

برنج باسماتی توسط بازرگانان هندو به خاورمیانه معرفی شد. این غذا نه تنها بخش مهمی از غذاهای جنوب آسیا است، بلکه امروزه به طور گسترده در کشورهای فارسی زبان، عربی زبان و سایر کشورها  بعنوان غذاهای اصلی مورد استفاده قرار می گیرد . هند و پاکستان پرورش دهندگان و صادرکنندگان  عمده این برنج باسماتی هستند .

فروشندگان عمده برنج پاکستانی

فروشندگان عمده برنج پاکستانی فروشندگان عمده برنج پاکستانی در بازار فروش برنج هم در تهران و هم در شهرهای بزرگ وجود دارد، و شرکت های زیادی اقدام به فروش عمده چنین برنجی کرده‌اند. هند بیش از ۷۰ درصد تولید برنج باسماتی را  در سراسر جهان تشکیل می دهد . بخش کوچکی از آن به صورت ارگانیک پرورش داده می‌شود . سازمان‌هایی مانند ختی ویرسات می کوشند تا میزان کشت برنج باسماتی ای که در پنجاب را افزایش دهند . مناطق تولید برنج در هند در ایالت‌های پنجاب، هاریانا، هیماچال پرادش، دهلی، یوتارخند، اوتار پرادش و بیهار هستند . مجموع تولید برنج باسماتی در سال ۲۰۱۲ برابر با ۵ میلیون تن بوده است . در هند ، هاریانا یک ایالت بزرگ در کار کشت برنج است که بیش از ۶۰ درصد از کل برنج تولید شده در هند را تولید می کند .

لیست قیمت برنج پاکستانی باسماتی معطر

لیست قیمت برنج پاکستانی باسماتی معطر قیمت برنج پاکستانی باسماتی معطر در بازارهای فروش برنج متفاوت بودن می توان این نوع برنج را با قیمتهای مختلف در بازار پیدا کرد. در ادامه لیست قیمت برنج پاکستانی باسماتی معطر را مشاهده خواهید کرد:

 • وارداتی – برنج هندی ۱۱۲۱ (شرکت بازرگانی دولتی ): ۳۹۵۰۰ ریال
 • وارداتی – برنج هندی پرمحصول (شرکت بازرگانی دولتی ): ۲۰۵۰۰ ریال
 • وارداتی – برنج پاکستانی باسماتی معطر: ۴۹۰۰۰ ریال
 • وارداتی – انواع پاکستانی: ۲۷۰۰۰ ریال
 • وارداتی – آرژانتین (شرکت بازرگانی دولتی ): ۲۶۰۰۰ریال
 • وارداتی  با برند بره نشان: ۳۵۰۰۰ ریال 
 • وارداتی – اروگوئه (شرکت بازرگانی دولتی ): ۲۶۰۰۰ ریال
 • وارداتی – تایلندی (شرکت بازرگانی دولتی ): ۲۳۵۰۰ ریال
 • وارداتی – برنج تایلندی هومالی (شرکت بازرگانی دولتی ): ۴۰۰۰۰ ریال

بزرگ ترین بازار فروش برنج پاکستانی باسماتی معطر

بزرگ ترین بازار فروش برنج پاکستانی باسماتی معطر بزرگترین بازار فروش برنج پاکستانی باسماتی  معطر: اگرچه برنج داخلی، عطر و طعم ویژه ای دارد و به طور طبیعی، در استان تولیدكننده محصول برنج، نباید محصول مشابه خارجی عرضه شود ولی به دلیل قیمت پایین برنج های خارجی كه بین ۳۵ هزار تا ۵۵ هزار ریال عرضه می شوند، این نوع برنج ها در بازارهای شرق گیلان جولان می دهند.  هماهنگی در زمان و میزان واردات برنج به كشور، همه ساله مشكلات فراوانی را در بخش فروش محصول برنج تولید داخل فراهم می كند. از بزرگترین بازارهای فروش برنج پاکستانی باسماتی معطر در ایران می‌توان بازارهای تهران را نام برد که وارد کنندگان زیادی در این شهر وجود دارند که این نوع برنج را برای مشتریان عرضه می کند.

تفاوت های برنج پاکستانی در چیست؟

تفاوت های برنج پاکستانی در چیست؟ تفاوت های برنج پاکستانی در چیست؟اگر اغلب برنج‌های خارجی یا وارداتی هندی و پاکستانی فرآوری شده باشند این برنج‌ها در مقایسه با برنج‌های سفید ایرانی باید خاصیت بیشتری داشته باشند.  باید این نکته را هم‌در نظر داشت که اگر برنج‌های خارجی با سموم غیرمجاز و در زمان نامناسب سمپاشی شده یا آلوده به فلزات سمی و سنگین جیوه، آرسنیک و کادمیوم باشند، بدون شک در زمان فرآوری یا نیم جوش شدن دانه‌ها، سموم و آلودگی‌ها از طریق پوسته وارد بافت دانه برنج شده و محصول آلوده و برای سلامت مخاطره‌آمیز می‌شود. اما شاید این پرسش مطرح شود، برنج فرآوری شده در مقایسه با دیگر برنج‌ها باید تحت شرایط خاصی نگهداری شود؟ ماندگاری این محصول چقدر است؟ دکتر عزیزی با اشاره به این که برنج فرآوری شده به دلیل آن که در حین نیم‌جوش شدن مقادیری از روغن سبوس در بافتش نفوذ می‌کند، در مقایسه با برنج سفید ماندگاری کمتری داشته و باید در مکانی خشک و خنک و به دور از گرما و رطوبت نگهداری شود. در غیر این صورت روغن سبوس چون غیراشباع است، فسادپذیری بالایی داشته و در شرایط نامساعد محیطی بسرعت اکسید و تجزیه شده و طعم و مزه برنج را تند می‌کند.

واردکنندگان برنج پاکستانی

واردکنندگان برنج پاکستانی تعداد زیادی از شرکت ها و تولیدکنندگان در کشور هستند که اقدام به وآردات برنج پاکستانی کرده اند. معمولان این شرکت ها بیشتر تبریز و یا اصفهان وجود دارد، تبریز و یا اصفهان وجود دارد.  هرساله پس از فصل برداشت برنج و در نیمه دوم سال واردات برنج آزاد می‌شد و تا ابتدای مردادماه ادامه پیدا می‌کرد، اما سال گذشته وضعیت به گونه‌ای دیگر بود، چرا که براساس دستور وزیر جهاد کشاورزی با توجه به افزایش واردات بیش از حد برنج در نیمه نخست پارسال، ورود این محصول در نیمه دوم ممنوع شد تا تعادلی در بازار آن به وجود بیاید.

 در ادامه با شرکتهای وارد کننده برنج پاکستانی آشنا خواهیم شد:

 •  شرکت بازرگانی یکتا تجارت خبره
 •  شکوه نور احسان

شرکت ب.د.ا با واردات ۷۸۴ هزار و ۶۵۸ تن برنج به ارزش ۲۶۸ میلیون و ۶۱۸ هزار دلار در سال ۱۳۸۵ عمده‌ترین واردکننده این محصول بود. متوسط قیمت سیف هر تن برنج وارداتی توسط شرکت ب.د.ا ۳/۳۴۲ دلار می‌باشد. سهم این شرکت از کل واردات برنج در سال گذشته به لحاظ وزن ۶۵ درصد و به لحاظ ارزش ۶/۶۶ درصد بود.

پس از آن شرکت‌های تعاونی در رتبه دوم قرار دارند. متوسط قیمت سیف هر تن برنج وارداتی توسط شرکت تعاونی م.ب که در رتبه دوم قرار دارد هر تن ۴/۳۲۸ می‌باشد. در مجموع شرکت‌های تعاونی مرزنشین سال گذشته ۱۳۳ میلیون و ۱۹۳ هزار دلار برنج وارد کشور کردند. ۳۳ درصد از ارزش کل برنج وارداتی کشور به شرکت‌های تعاونی اختصاص دارد. سایر اشخاص حقیقی و حقوقی نیز یک میلیون و ۳۷۶ هزار دلار برنج وارد کردند. آمار مقایسه‌ای عمده‌ترین واردکنندگان برنج در سال گذشته نشان می‌دهد سهم شرکت ب.د.ا و تعاونی‌های مرزنشین از ارزش کل برنج وارداتی کشور ۶/۹۹ درصد بود.

راهنمای خرید برنج پاکستانی باسماتی معطر با کیفیت

راهنمای خرید برنج پاکستانی باسماتی معطر با کیفیت راهنمای خرید برنج پاکستانی باسماتی معطر با کیفیت : در هنگام خرید برنج پاکستانی اگر دقت نکنید؛ برنج‌های مخلوط به اسم برنج پاکستانی یک‌دست را به خانه خواهید برد. راه‌هایی وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توان برنج مرغوب و با کیفیتی را انتخاب کرد.

نکته ای که همیشه باید توجه داشته باشید این است که برنج کهنه بهتر از برنج نو است برای همین برنج‌های قدیمی گران‌تر از برنج‌های محصول امسال هستند. علت این مساله نیز این است که برنج هم،مانند هردانه دیگری در ابتدا مقداری آب دارد که پس از برداشت و خشک کردن آن، آب درونش تبخیر می‌شود.

وقتی دانه برنج خشک، سفت و فشرده باشد هنگام پختن به خود آب جذب می‌کند و حجمش اضافه می‌شود و به اصطلاح ری می‌کند و در زمان دم‌کشیدن قد می‌کشد اما برنجی‌که امسال برداشت شده به‌خاطر اینکه در انبار نمانده و هنوز مقداری رطوبت در دانه‌های برنج وجود دارد، حین پخت به خوبی ری نمی‌‌کند.

هنگام خرید برنج ایرانی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

برنج خوب و با کیفیت علاوه بر داشتن همه این ویژگی‌ها، طعم نسبتا شیرینی‌ دارد و نشاسته‌اش هم زیاد است. از یک پیمانه برنج ری‌دار خوب حدود ۳ پیمانه چلو درمی‌آید. برای همین است که صرف با خرید برنج کهنه است و طبیعتا نتیجه‌ای نیز که از آن حاصل می‌شود، بهتر است. ولی تشخیص دادن این‌که چه برنجی مرغوب است، خودش تخصص می‌خواهد ولی یک اصل کلی می‌گوید برنج اعلای انباری، خشک، باریک، سخت و نیمه بلوری است و زیردندان به آسانی خرد نمی‌شود. پس هنگام خرید برنج ایرانی چند دانه از آن را زیر دندان له کنید و وقتی این کار با سختی انجام شد، معلوم است که برنج نو نیست.

مشخصات و سایز های مختلف برنج پاکستانی باسماتی

مشخصات و سایز های مختلف برنج پاکستانی باسماتی مشخصات و سایزهای مختلف برنج پاکستانی باسماتی: برنج مرغوب باید یکدست باشد نه مخلوطی از دانه های چاق و لاغر، زرد و سفید، کوتاه و بلند یا ریز و درشت.هر چه دانه های شکسته یا در اصطلاح “نیم‌دانه” بیشتر باشد، کیفیت کمتری دارد. بیشتر برنج‌های موجود در بازار دانه‌های شکسته یا به اصطلاح نیم‌دانه دارند که پس از پخت بر کیفیت برنج اثر می‌گذارند. پس اگر می‌خواهید برنجی یک‌دست و بدون نیم‌دانه داشته باشید کمی از آن را در کف دست بریزید و سپس دقت کنید که از میان دانه‌ها چند درصد نیم‌دانه است. با این آزمایش یکدست بودن برنج (یعنی مخلوط نبودن) را هم می‌توانید معلوم کنید.

سفارش اینترنتی برنج پاکستانی

سفارش اینترنتی برنج پاکستانی امروزه با گسترش فضای مجازی و استفاده از فضای وب، تولید کنندگان زیادی اقدام به تاسیس فروشگاه های اینترنتی برای فروش محصولات خود به بهترین شکل برای  خریداران کرده اند. با کمی گشت و گذار در فضای وب می‌توانیم این فروشگاه‌ها را به راحتی پیدا کنید و محصولات خود را سفارش داده و از تخفیفات آن نیز برخوردار شوید. با توجه به مشغله های زندگی شهری و اهمیت زمان ( اشاره به جمله وقت طلاست… )، دیگر خرید به صورت سنتی مورد توجه عموم قرار نمی گیرد. اغلب مردم از شبکه های مجازی و وب سایت های مختلف در ارتباط هستند و به نحوه استفاده از آن ها واقفند. بنابراین به یک سرچ کوچک در مورد موضوع خرید اینترنی خود، بدون نیاز به مراجعه حضوری کلیه اطلاعات لازم درباره آن محصول و مرکز ارائه دهنده را بدست می آورند. در همین بحث، برنج ایرانی و فروش برنج ایرانی توسط مجاری معتبر اینترنتی گامی موثر در خرید اینترنتی برنج ایرانی خواهد بود.

مزایای استفاده از برنج پاکستانی

مزایای استفاده از برنج پاکستانیبرنج یکی از اصلی ترین و رسمی ترین مواد غذایی در سفره های ایرانی است. برنج ایران یکی از مرغوب ترین برنج ها در سراسر دنیا به حساب می آید. در این مطلب قصد داریم به بررسی فواید و معایب برنج زرد نسبت به برنج سفید بپردازیم:

 مزایای استفاده از برنج پاکستانی :فرایندی به نام پارابویلینگ در چرخه آماده سازی برنج وجود دارد. عمل پارابویلینگ برای بالا بردن ارزش تغذیه ای برنج، بیشتر در کشورهای هند، پاکستان و بنگلادش که برنج، قوت غالب مردم است، انجام می گیرد. در طول این فرایند که ما به آن «تولید برنج پیش پخته یا پیش پز» هم می گوییم، برنج را قبل از پوست گیری و جدا کردن شلتوک آن، کمی با آب جوش یا بخار آب، حرارت می دهند. در این صورت، برنج حالت پیش پز پیدا می کند. فرایند پارابویلینگ به انتقال بیشتر املاح و ویتامین ها که در پوسته و سبوس برنج به وفور یافت می شوند به داخل مغز برنج، کمک زیادی می کند و به همین دلیل ارزش تغذیه ای برنج های پیش پخته، به مراتب بیشتر از برنج های سفید و پولیش شده است.

خرید مرغوب ترین برنج پاکستانی باسماتی

خرید مرغوب ترین برنج پاکستانی باسماتی خرید مرغوب ترین برنج پاکستانی باسماتی، قبل از خرید این محصول باید از مرغوب ترین آن سر در آورد، یکی از ویژگی های برنج مرغوب خشک تر و سفت تر بودن آن قبل از پخت است که باعث می شود در زمان پخت برنج حجیم تر شود .البته فقط خوب قد کشیدن یک برنج نشانه خوب و مرغوب بودن آن نیست .

پس از خرید اینترنتی برنج در مورد شرایط نگهداری آن موارد زیر را در نظر داشته باشید :

برنج را در جای خشک و خنک نگهداری کنید تا رطوبت درون دانه ها از بین برود .

کیسه های برنج را روی هم قرار ندهید .

بین کیسه ها فضایی برای عبور هوا خالی بگذارید .

نمک و چند حبه سیر و هوادهی از آفت زدگی در برنج جلوگیری می نماید .

عمده فروشی برنج پاکستانی در کشور

عمده فروشی برنج پاکستانی در کشور تولید کنندگان زیادی در ایران مخصوصاً واردکنندگان برنج هندی اقدام به فروش عمده برنج پاکستانی در کشور می کنند. برنج هندی و پاکستانی در ایران که مشتریان زیادی دارد در عمده فروشی ها با قیمت ارزانی عرضه می شود. این نوع برنج ها به دلیل کیفیت خوبی که دارند مورد پسند خریداران واقع شده است.

عمده فروشی هایی که در زمینه فروش برنج هندی و پاکستانی در ایران به صورت گسترده فعالیت انجام می دهند یکی از معتبرترین فروشنده ها تلقی می شوند. انواع برنج هندی و پاکستانی در کیسه های ده کیلویی در عمده فروشی های موجود در کشور عرضه می شوند.  در مطالبی که گذشت به عناوین زیر اشاره شد:

 • قیمت برنج خاطره ۹۷
 • اسامی برنج پاکستانی
 • قیمت برنج پاکستانی در زاهدان
 • کیفیت برنج خاطره
 • قیمت برنج هندی ۱۱۲۱
 • قیمت برنج طبیعت در فروشگاه رفاه
 • قیمت روز برنج هندی
 • شرکت برنج ستایش
 • کیفیت برنج هومالی
 • قیمت برنج هاشمی گیلان
 • مراکز فروش برنج اروگوئه
 • خرید اینترنتی برنج تایلندی
 • قیمت برنج طبیعت در بازار
 • قیمت برنج مژده
 • قیمت برنج خاطره ۱۰ کیلویی
 • قیمت برنج کاکا
 • تولید برنج پاکستانی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir
بازار برنج هندی ایران مدیر فروش