برنج هندی
خانه / برنج پاکستانی / نمایندگی برنج پاکستانی توچال در تهران | عمده فروشی محصولات غذایی در کشور

نمایندگی برنج پاکستانی توچال در تهران | عمده فروشی محصولات غذایی در کشور

برنج یکی از اقلام غذایی مهم و با اهمیت است که جزء گروه غلات به شمار می آید. برنج به عنوان غذای اصلی نیمی از مردم جهان به حساب می آید. برنج های وارد شده به بازار ایران اغلب از کشور های پاکستان، هند و تایلند است. اغلب به این برنج ها برنج های قالبی می گویند. به این معنی که برنج ها در درجه ۲ و درجه ۳ را ابتدا به آرد تبدیل می کنند و سپس انها را به درون قالب های مخصوص می ریزند و برنج هایی با اندازه یکسان و برابر تولید می کنند و این برنج تولید شده  به بازار عرضه می شود.. پخت این برنج ها اسان است و با هر مقدار اب می توانید ان را درست کنید.این برنج ها  اصلا شفته نمی شوند پخت انها  بسیار آسان است.   

برنج های خارجی معمولا فاقد عطر و طعم هستند، برنج های ایرانی در مقایسه با برنج های خارجی دارای عطر و طعم بسیار خوبی هستند. برنج های خارجی معمولا به درستی هضم نمی شوند و در طولانی مدت باعث ایجاد مشکلات گوارشی می شوند به همین خاطر نمی توان انها را بیشتر از یک وعده در روز استفاده کرد. برنج های وارداتی اگر بخواهیم برای بار دوم و در وعده ی دیگر مصرف کنیم برنج فاقد نرمی اولیه است و سفت می شود.  

برنج های وارداتی دارای مواد نگه دارنده هستند و به همین دلیل در مدت زمان طولانی شپش نمی زنند. در خبرها به چشم می خورد  که برخی از برنج های خارجی وارداتی دارای سم آرسنیک هستند و در چند مورد مسمومیت دیده شده است. با این وجود به خاطر قیمت کم و پخت اسان خانواده های ایرانی از برنج های خارجی استقبال می کنند و این برنج ها در بین مردم محبوبیت زیادی دارند. 

برنج های ایرانی در مقایسه با برنج های وارداتی از کیفیت بهتری برخوردار هستند اما برنج های خارجی با کیفیت نیز در بازار وجود دارد. برنج پاکستانی توچال یکی از برنج های وارداتی در کشور است که درباره آن در این مقاله نکاتی را ذکر می کنیم. نمایندگی برنج پاکستانی توچال در تهران اقدام به عرضه گسترده این کالا به سایر شهر ها کرده است. 

برنج پاکستانی بسیار خوش پخت هستند و این برنج نسبت به برنج های ایرانی ارزان تر است. این برنج ها با توجه به کیفیتی که دارند قیمت مناسبی دارند قیمت ارزان وپخت آسان این برنج باعث محبوبیت آن در بین مردم شده است.

نمایندگی برنج پاکستانی توچال در تهران | عمده فروشی محصولات غذایی در کشور

خرید برنج پاکستانی ارزان

خرید برنج پاکستانی ارزان

اگر قصد خرید برنج ارزان را دارید بهتر است ابتدا نوع آن را مشخص کنید، آیا برنج ارزان ایرانی مد نظرتان است یا برنج های وارداتی؟

برنج های وارداتی که از پاکستان وارد می شود از نظر کیفیت بسیار عالی هستند. این برنج های وارداتی نسبت به برنج های ایرانی ارزان تر هستند. برای خرید برنج پاکستانی ارزان بهتر است به نمایندگی های فروش این نوع برنج مراجعه کنید. این نمایندگی ها برنج را زیر قیمت بازار به دست خریدار می رسانند.مراکز و نمایندگی های فروش برنج پاکستانی با کیفیت را به صورت عمده و با قیمت ارزا به خریدار عرضه می کند.

قیمت عمده فروشی برنج پاکستانی در کشور

قیمت عمده فروشی برنج پاکستانی در کشور

معمولا وارد کننده های برنج پاکستانی قیمت  فروش عمده را برای خریداران موجود در بازار اعلام می کنند. با توجه به نوسانات ارز در بازار، در واقع نمی توان قیمت ثابتی را برای فروش برنج پاکستانی در نظر گرفت.  لیست قیمت های فروش این نوع محصول به صورت روزانه تنظیم شود.  
با توجه به این که مصرف کننده ها به دنبال خرید برنج پاکستانی ارزان هستند بعضی از فروشگاه های زنجیره ای در فاصله زمانی خاصی در فصل های مختلف، تخفیف هایی را برای فروش این برنج ارائه می دهند. برنج پاکستانی ارزان را نیز می توانید از عمده فروشی های محصولات غذایی و مراکز و نمایندگی های فروش  تهیه کنید. البته ممکن است کیفیت این نوع برنج با نوع گران قیمت تر آن، کمی تفاوت داشته باشند.  

یکی از انواع برنج برنج باسماتی است که برنج باسماتی نوعی برنج است که در کشور های پاکستان، هند، تایلند تولید می شود از جمله ویژگی های آن دانه بلند بودن است. 

خرید اینترنتی برنج پاکستانی به صورت عمده نیز انجام می شود. 

لیست قیمت برنج پاکستانی

لیست قیمت برنج پاکستانی

نوسانات موجود در بازار به گونه ای است که روی قیمت کالا های داخلی و وارداتی تاثیر زیادی می گذارد. بنابراین وقتی به بازار مراجعه می کنید با قیمت های متفاوتی رو برو می شوید. چون برنج پاکستانی جزء برنج های وارداتی است قیمت ان به قیمت ارز بستگی دارد.با مراجعه به اینترنت  با قیمت روز برنج اشنا می شوید. معمولا نمایندگی ها قیمت برنج های خود را به تاریخ روز در سایت شرکت وارد می کنند.  

البته توجه داشته باشید قیمت برنج پاکستانی انواع مختلف  با توجه به کیفیت آن متفاوت است. معمولا برنج های درجه یک قیمت بیشتری نسبت به  نوع درجه دو و سه دارد.. 

با توجه به نوسانت ارز قیمت برنج پاکستانی برند های مختلف در کشور ثابت نیست.  

قیمت برنج پاکستانی دل، قیمت برنج شریف پاکستانی، قیمت برنج پاکستانی طبیعت، قیمت برنج پاکستانی امروز، قیمت برنج پاکستانی انبه، قیمت برنج پاکستانی نفیس، قیمت برنج پاکستانی آفتاب، قیمت برنج پاکستانی شاندیز، قیمت برنج پاکستانی دایانا، قیمت برنج پاکستانی صهبا و… نسبت به کیفیت آن مناسب است. این قیمت ها همانطور که گفتیم ثابت نیست و نوسان دارد. اسامی برنج پاکستانی که نام برده شد بسیار با کیفیت هستند.

برخی فروشگاه ها مثل فروشگاه رفاه هنگام فروش محصولات خود تخفیف هایی اعمال می کنند.برنج های وارداتی از قبیل برنج های پاکستانی و هندی نیز مشمول این تخفیف ها است. قیمت برنج هندی در فروشگاه رفاه نسبت به سایر فروشگاه ها کمتر است. شرکت برنج ستایش تولید کننده برنج هندی است. قیمت برنج هندی متفاوت است. قیمت برنج هندی بخشایش نسبت به سایر برنج ها کمتر است. کیفیت برنج هومالی که نوعی برنج تایلتدی است نسبت به برنج های پاکستانی کمتر است. 

قیمت برنج پاکستانی در زاهدان نسبت به تهران و سایر شهر ها کمتر است.مراکز فروش برنج پاکستانی در تهران روی قیمت ها نظارت دارد. فروش برنج پاکستانی در مشهد به قیمت ارزان نیز موجود است. 

راهنمای پخت برنج پاکستانی

راهنمای پخت برنج پاکستانیبرنج های پاکستانی پخت آسانی دارند. این برنج ها را با هر مقدار آب می توان پخت. این برنج ها خاصیت چسبندگی ندارند به هنگام پخت شفته نمی شود. برای اینکه برنج خوبی بپزید هنگام انتخاب برنج دقت کنید که دانه های برنج یک دست باشد و برنج  کهنه تر و تیره باشد تا هنگام پخت ری بیشتری کند و دانه های برنج بلند تر شود. 

از آنجایی که برنج های هندی از نظر بهداشتی مضر است برنج های پاکستانی بهترین گزینه برای استفاده است. این برنج ها را حتی کسانی که آشپز حرفه ای نیستند می توانند به خوبی پخت کنند.

واردات برنج پاکستانی ارزان

واردات برنج پاکستانی ارزانبرنج پاکستانی ارزان  در بازار فروش برنج در شهر شیراز و تهران عرضه می شود. هم وطنان عزیز اگر امکان مراجعه حضوری ندارند می توانند از طریق تماس تلفنی و یا سفارش اینترنتی اقدام نمایند. برای خرید عمده این برنج ها دیگر نیاز نیست هزینه زیادی بپردازید. خریداری برنج اگر به صورت عمده صورت بگیرد دیگر نیازی به پرداخت هزینه ارسال نیست.

اگر به دنبال خرید برنج ارزان هستید این امر زمانی واقع می شود که واسطه ها حذف شوند. در کشور ما این نوع برنج ها وارداتی هستند و واسطه های زیادی جهت کسب سود و منفعت بیشتر برنج را با قیمت غیر واقعی عرضه می کنند. 

تولید کنندگان برنج پاکستانی

تولید کنندگان برنج پاکستانیتولید کنندگان برنج پاکستانی با آشنایی با روش های جدید کشت اقدام به تولید برنج های با کیفیت می کنند. این تولید کنندگان برای فروش بیشتر برنج را با قیمت کم وارد بازار جهانی می کنند. برنج های پاکستانی بسیار با کیفیت هستند و امروزه در سفره ی اکثر ایرانیان این نوع برنج دیده می شود. این تولید کنندگان برنج ها را در بسته بندی های مختلف و زیبا قرار می دهند و به کشور های دیگر صادر می کنند. 

برنج پاکستانی در اندازه های مختلف

برنج پاکستانی در اندازه های مختلفبرنج پاکستانی با توجه به نوع کیفیت متفاوت است. این برنج ها در سه دسته درجه ۱، درجه ۲ و درجه ۳ وجود دارد. برنج های درجه یک دانه بلند هستند و جزء برنج های با کیفیت است. برنج های شکسته و ریز برنج های درجه ۲ و ۳ است. این برنج ها در موسسات طی مراحلی به  صورت برنج های دانه بلند در می آیند وبه بازار عرضه می شوند. 

برنج های پاکستانی در بسته بندی های متفاوت و در وزن های مختلف به فروش می رسند. 

رنگ های متفاوت برنج پاکستانی

رنگ های متفاوت برنج پاکستانی

برنج در رنگ های متفاوتی به بازار عرضه می شود. از روی رنگ برنج می توانید در باره مرغوبیت آن مطالبی را متوجه شوید. برنج هر چه تیره تر باشد به این معنی است که کهنه و قدیمی است. برنج های کهنه و قدیمی مرغوب تر از برنج های تازه هستند، زیرا برنج های کهنه به هنگام پخت ری بیشتری  نسبت به برنج های تازه دارند. به این معنی که اندازه ی برنج هنگام پخت نسبت به زمانی که خشک است بلند تر می شود.  

برنج تازه به هنگام پخت ری نمی کند. از این نظر برنج های کهنه مرغوب تر هستند. البته برنج های تازه بسیار معطر و خوشمزه است و خیلی ها علاقه دارند برنج تازه بخورند. 

شرکت های توزیع کننده برنج پاکستانی در کشور

شرکت های توزیع کننده برنج پاکستانی در کشورمعمولا شرکت های توزیع کننده برنج در اکثر شهر ها نمایندگی دارند. این شرکت ها وظیفه توزیع و پخش گسترده برنج را به همه ی شهر ها دارند. شرکت های توزیع کننده معمولا برنج ها را با قیمت کمتر از قیمت بازار به دست خریداران می رسانند. این شرکت ها با تلاش بی وقفه و شبانه روزی به خوبی توانسته اند وظیفه ی خود را به خوبی انجام دهند. این شرکت ها توزیع  انواع برنج های وارداتی پاکستانی را بر عهده دارند.  لیست شرکت های وارد کننده برنج با کیفیت در اداره بازرگانی موجود است با مراجعه به این  اداره می توانید نام برنج های وارداتی با کیفیت را ببینید. 


راهنمای تشخیص برنج با کیفیت

راهنمای تشخیص برنج با کیفیت

برای اینکه برنج مرغوبی انتخاب کنید به یک سری نکات توجه کنید:  

 • خرید حتما باید از یک مرکز فروش معتبر صورت بگیرد. 
 • باید این نکته را بدانید که برنج های کهنه و قدیمی مرغوب تر هستند و به هنگام پخت نسبت به برنج های تازه ری بیشتری می کنند. 
 • یکی از نشانه های مرغوبیت برنج سفت بودن ان است هرچقدر دانه های برنج سفت تر باشد مرغوب تر است. 
 • مواظب باشید برنجی که مخلوط چند نوع مختلف برنج است خریداری نکنید. 
 • تیره بودن برنج نشانه ی کهنه بودن و در نتیجه مرغوبیت ان است. 
 • برنج مرغوب معطر است و بوی خوبی دارد. 
 • منطقه ای که برنج در انجا کشت شده بسیار  اهمیت دارد.
 • پخت برنج : اگر می خواهید برنجی را بشناسید بهتره کمی از آن را پخت کنید. 

با رعایت این موارد در هنگام خرید می توانید برنج خوبی و با کیفیتی خریداری کنید. 

در تبلیغاتی که برای فروش برنج های با کیفیت  استفاده شده آمده است: 

 • این برنج فاقد هر گونه مواد سمی و آرسنیک است. 
 • سرشار از نشاسته و کربوهیدرات است. 
 • ویتامین بسیاری دارد. 
 • دارای کیفیت بالا 
 • دارای طعم حوب  
 • کلسترول کم 
 • معطر  
 • قیمت مناسب  

همه ی این موارد سبب شده این برنج ها یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین برنج های وارداتی باشد. 

مزایای استفاده از برنج پاکستانی توچال

مزایای استفاده از برنج پاکستانی توچالمزیت برنج پاکستانی توچال نسبت به سایر برنج ها ارزش غذایی بالای آن است.از آنجایی که این برنج غذای اصلی مردم است باید ارزش غذایی بالایی داشته باشد تا بتواند نیاز آنها را بر طرف کند. تولید کنندگان این برنج طی فرآیندی ارزش غذایی برنج را افزایش می دهند. در این فرآیند  قبل از اینکه شلتوک را از برنج جدا کنند آن را بوسله بخار آب و یا آب جوش حرارت می دهند، در حین این حرارت دادن مواد مغذی موجود در شلتوک به برنج منقل می شود و ارزش غذایی برنج زیاد می شود. به این فرآیند اصطلاحا نیم پز گویند. استفاده از این نوع برنج باعث رفع سوء هاضمه می شود.

این برنج برای دستگاه گوارش بسیار موثر است و می توان با مصرف مداوم آن بیماری های گوارشی را تا حدودی درمان کرد.

نمایندگی پخش برنج پاکستانی در کشور

نمایندگی پخش برنج پاکستانی در کشور

شیوه های توزیع و پخش برنج های پاکستانی با  قیمت مناسب متفاوت می باشد. اکثرا توزیع برنج های خارجی وارداتی به صورت گسترده و عمده انجام می شود. همانگونه که می دانید با توجه به مصرف زیاد این نوع برنج به دلیل خواص مفیدی که در  آن است، خانواده ها به طور مرتب از این نوع برنج استفاده می کنند. مراکز توزیع و پخش در کشور در شهرهای مختلف وجود دارند از جمله این شهر ها: 

 • تهران  
 • شیراز  
 • اصفهان  
 • مشهد 
 • بندرعباس  
 • کرمان  
 • و …  

مرکز توزیع و پخش برنج پاکستانی به صورت شبانه روزی وبی وقفه تلاش می کنند تا برنج را به دست همه هموطنان عزیز برسانند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir

دیدگاهتان را بنویسید

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش